> Teleradiologia

Usługi teleradiologii


Od 2012 roku firma Diamedica wprowadziła do swojej oferty zdalne opisywanie zdjęć rentgenowskich.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług współpracujemy z grupą doświadczonych radiologów, którzy przez lata zdobywali praktykę w renomowanych placówkach klinicznych, szpitalnych oraz ambulatoryjnych.

Zapewniamy sprawne realizowanie usługi – standardowy czas wykonania diagnozy w trybie zwykłym nie przekracza 24 godzin. Zazwyczaj przygotowane przez nas opisy zdjęć rentgenowskich trafiają do pracowni RTG nie później niż następnego dnia rano.

Zachęcamy do współpracy wszystkie pracownie rentgenowskie, które chcą skorzystać z możliwości zdalnego opisywania zdjęć. Oferujemy również wyposażenie placówki w sprzęt niezbędny do teletransmisji, a w razie konieczności przeprowadzamy cyfryzację aparatu RTG przy pomocy systemów CR lub DR.

Zachęcamy także do zapoznania się z oferowaną przez nas aparaturą RTG. W asortymencie posiadamy wysokiej klasy aparaty RTG z ucyfrowieniem, aparaty kostno-płucne Control-X i PerformX oraz systemy radiografii bezpośredniej i pośredniej, a także lampy rentgenowskie.Ostatnie realizacje

System radiografii cyfrowej Prima T System radiografii cyfrowej Classic CR System rtg Koss Classic Aparat rtg Philips Aparat pantomograficzny w GoldMedica Lampa rtg w Szpitalu MSWiA

Oferta

Zajmujemy się dostarczaniem wyposażenia rtg oraz świadczeniem usług z zakresu teleradiologii, a w szczególności:

Kontakt

Jesteśmy do Pańństwa dyspozycji od pn do pt w godzinach do 7.00 do 15.00

Adres: Kasjopei 8, 80-299 Gdańsk
Telefon: 58 718 15 41
Komórka: 603 270 482
FAX: 58 727 98 44
E-mail: diamedica.net@gmail.com